Tmerrohet turistja në plazh: Po lëviz mbi kokat e fëmijëve, do na bëjë gjëmën

JOQ Albania
0 views
Published on Aug 11, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  195 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  321 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  247 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  125 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  699 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  302 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  120 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  295 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  748 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  477 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  347 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  274 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  416 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  418 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  154 views