Gena ulet ne gjunje dhe i propozon martese Gentes

InfoKosova
260 views
Published on Aug 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Driblimi dhe pasimi mjeshteror i Milot Rashices

  Panorama
  297 views
 • 0:10

  Durrësi mbulohet nga mjegulla e dendura

  Panorama
  115 views
 • 4:30

  I publikoi përgjimet për Ndranghetën/ Erion Veliaj shantazhon Ora News dhe kërkon mbylljen e televizionit

  JOQ Albania
  570 views
 • 0:10

  Dy makina përplasen në mes të Elbasanit, plagoset gruaja shtatzënë. Detajet për ngjarjen

  Panorama
  268 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Edi Ramës në 8 vite”- Basha: Përgjimet e BILD faktuan dhunën politike mbi mësuesit

  Panorama
  41 views
 • 0:27

  Shtylla e Emiljano Viles

  Panorama
  706 views
 • 0:12

  Rasti i humbur nga Lorenco Vila ndaj Kukesit

  Panorama
  609 views
 • 0:22

  Goli i dyte i Kukesit

  Panorama
  1.4K views
 • 1:15

  Goli i Bregut

  Panorama
  1.6K views
 • 0:44

  Goli dhe penalltia e Kukesit

  Panorama
  737 views
 • 0:16

  Penalltia e Kukesit

  Panorama
  0 views
 • 0:44

  Agim Ibraimi rrezikshëm

  Panorama
  290 views
 • 0:43

  Goli i Bregut nga penalltia

  Panorama
  971 views
 • 0:14

  Penalltia e Teutës

  Panorama
  727 views