Shkrumbohet makina në mes të Tiranës, qytetarët: Sapo u parkua mori flakë

JOQ Albania
1 views
Published on Jul 31, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Grumbulluesi i topave ne Algjeri i mohon golin ekipit kundershtar

  Panorama
  673 views
 • 0:40

  Goli i Sançez

  Panorama
  376 views
 • 0:55

  Goli i Darmian

  Panorama
  302 views
 • 0:17

  Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë/ Benzi ndahet më dysh, të plagosurit 'dergjen' në rrugë

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:26

  Goli i Raboshtes

  Panorama
  353 views
 • 0:23

  Goli i Lukakut

  Panorama
  951 views
 • 0:45

  Autogoli i Hases

  Panorama
  302 views
 • 0:19

  Goli i Danaj

  Panorama
  290 views
 • 1:21

  Nderhyrja e rrezikshme e Mirakes

  Panorama
  704 views
 • 0:25

  Kartoni i kuq i Anteo Osmanllarit

  Panorama
  580 views
 • 1:21

  Penalltia dhe goli i Burrelit

  Panorama
  527 views
 • 0:9

  Kuman e aktivizoi me ekipin e parë, gjesti i shokut të Manajt bën xhiron e internetit

  Panorama
  2.1K views
 • 3:41

  Publikohet audio/ Deputeti shqiptar josh të riun për tu bërë deputet: Do të marrësh 120 milionë lekë!

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:18

  Basha publikon një tjetër premtim të pa mbajtur: Familjet shqiptare me nivelin më të ulët të...

  Panorama
  26 views