"Të shtrirë përtokë dhe nëpër makina, vdiqëm në 40°", emigrantët shqiptarë në Bari

JOQ Albania
0 views
Published on Jul 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:58

  Goli i Shkrinjar

  Panorama
  532 views
 • 0:13

  Dy rastet e Atalantes

  Panorama
  507 views
 • 0:11

  Nderhyrja vendimtare e Gjimshitit

  Panorama
  885 views
 • 0:27

  Skandal te Pediatria e Elbasanit! Qytetari:Jeta e pacientëve në rrezik për shkak të punimeve

  JOQ Albania
  49 views
 • 2:33

  “O pjeshke të hengsha b*thën”/ Ky është mesazhi ndërgjegjësues për të rinjtë mbi krimet seksuale

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:18

  “100 dështimet e Edi Ramës”/ Basha ndalet tek marrëdhëniet Kosovë-Shqipëri: Sipas KE, këto marrëdhënie u përmirësuan me Serbinë

  Panorama
  23 views
 • 0:21

  Pritja e Xhikes

  Panorama
  2.1K views
 • 0:16

  Penalltia e Vllaznise

  Panorama
  1.0K views
 • 0:42

  Supergoli i Kristian Kushtës

  Panorama
  4.2K views
 • 0:11

  Tentativa e Ibraimit brenda zonës

  Panorama
  222 views
 • 1:02

  Tjetër pritje vendimtare e Xhikës në pjesën e parë

  Panorama
  230 views
 • 0:08

  Gjuajtja me kokë e Kaleziç

  Panorama
  215 views
 • 0:25

  Ibraimi rasti i artë

  Panorama
  333 views
 • 0:27

  Shansi ideal i Ardit Hoxhajt - Xhika bën mrekullinë

  Panorama
  346 views
 • 0:11

  Arlind Kalaja rast

  Panorama
  229 views