Teuta Krasniqi

Kosovarja
0 views
Published on Jul 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Aksident i rëndë në Rinas/ Makina përplas motorin, raportohet për një të vdekur

  JOQ Albania
  534 views
 • 0:29

  Grumbulluesi i topave ne Algjeri i mohon golin ekipit kundershtar

  Panorama
  771 views
 • 0:40

  Goli i Sançez

  Panorama
  389 views
 • 0:55

  Goli i Darmian

  Panorama
  310 views
 • 0:17

  Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë/ Benzi ndahet më dysh, të plagosurit 'dergjen' në rrugë

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 0:26

  Goli i Raboshtes

  Panorama
  374 views
 • 0:23

  Goli i Lukakut

  Panorama
  961 views
 • 0:45

  Autogoli i Hases

  Panorama
  314 views
 • 0:19

  Goli i Danaj

  Panorama
  304 views
 • 1:21

  Nderhyrja e rrezikshme e Mirakes

  Panorama
  725 views
 • 0:25

  Kartoni i kuq i Anteo Osmanllarit

  Panorama
  590 views
 • 1:21

  Penalltia dhe goli i Burrelit

  Panorama
  535 views
 • 0:9

  Kuman e aktivizoi me ekipin e parë, gjesti i shokut të Manajt bën xhiron e internetit

  Panorama
  2.2K views
 • 3:41

  Publikohet audio/ Deputeti shqiptar josh të riun për tu bërë deputet: Do të marrësh 120 milionë lekë!

  JOQ Albania
  1.8K views