Justin Biber përplas me makinë fotografin, tentoi t’i shmangej aparatit

NOA
0 views
Published on Jul 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Goli i Dalo

  Panorama
  12 views
 • 0:14

  Supergoli i Krunic

  Panorama
  6 views
 • 0:32

  Tentativa e Cinarit

  Panorama
  29 views
 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  5 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  289 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  453 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  306 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  216 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  915 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  376 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  152 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  399 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  890 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  546 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  395 views