Shkon në servis të rregullojë makinën, sheh tmerr me sy kur ura zë poshtë punëtorin

JOQ Albania
55 views
Published on Jul 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Goli i Etien Tare

  Panorama
  283 views
 • 0:21

  Pritja e Dajsinanit

  Panorama
  222 views
 • 0:20

  Rasti i dyte i Mensah

  Panorama
  199 views
 • 0:13

  Rasti i Mensah

  Panorama
  173 views
 • 0:19

  Goli i Dalo

  Panorama
  214 views
 • 0:14

  Supergoli i Krunic

  Panorama
  176 views
 • 0:32

  Tentativa e Cinarit

  Panorama
  115 views
 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  20 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  324 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  506 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  319 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  231 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  996 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  404 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  164 views