Pedofili ngjitet pas vajzës së mitur dhe lëviz para dhe mbrapa

InfoKosova
1.5K views
Published on Jul 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Aksident i rëndë në Rinas/ Makina përplas motorin, raportohet për një të vdekur

  JOQ Albania
  219 views
 • 0:29

  Grumbulluesi i topave ne Algjeri i mohon golin ekipit kundershtar

  Panorama
  732 views
 • 0:40

  Goli i Sançez

  Panorama
  383 views
 • 0:55

  Goli i Darmian

  Panorama
  306 views
 • 0:17

  Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë/ Benzi ndahet më dysh, të plagosurit 'dergjen' në rrugë

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:26

  Goli i Raboshtes

  Panorama
  369 views
 • 0:23

  Goli i Lukakut

  Panorama
  957 views
 • 0:45

  Autogoli i Hases

  Panorama
  312 views
 • 0:19

  Goli i Danaj

  Panorama
  299 views
 • 1:21

  Nderhyrja e rrezikshme e Mirakes

  Panorama
  719 views
 • 0:25

  Kartoni i kuq i Anteo Osmanllarit

  Panorama
  589 views
 • 1:21

  Penalltia dhe goli i Burrelit

  Panorama
  533 views
 • 0:9

  Kuman e aktivizoi me ekipin e parë, gjesti i shokut të Manajt bën xhiron e internetit

  Panorama
  2.2K views
 • 3:41

  Publikohet audio/ Deputeti shqiptar josh të riun për tu bërë deputet: Do të marrësh 120 milionë lekë!

  JOQ Albania
  1.8K views