Shkon në burgun e Shënkollit të vizitojë të afërmin, vë duart në kokë nga ajo që shikon

JOQ Albania
1 views
Published on Jul 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  4 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  283 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  434 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  303 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  215 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  879 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  366 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  151 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  379 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  875 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  538 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  389 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  299 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  417 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  458 views