Mënyrë e re për të trafikuar drogë, lezhjani e pëson keq në Durrës

JOQ Albania
0 views
Published on Jul 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  261 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  387 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  285 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  175 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  817 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  347 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  143 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  344 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  836 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  521 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  371 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  293 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  417 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  445 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  160 views