Anglezëve u shkon syri tek Benz-i luksoz i shqiptarit, të pabesueshme fjalët që thonë

JOQ Albania
0 views
Published on Jul 19, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Po luanin “Call of Duty”, i riu “ther’ shoqen dhe publikon trupin e pajetë: Desha ta bëj!

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:52

  VIDEO/ Balla i përgjigjet Bashës: Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!

  Panorama
  95 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vite”- Basha: Nuk mbajti premtimin për rritje të transparencës dhe llogaridhënies së qeverisjes!

  Panorama
  15 views
 • 0:14

  Rasti i Partizanit në fundin e ndeshjes

  Panorama
  217 views
 • 1:14

  Goli i Laçit

  Panorama
  852 views
 • 0:32

  Faulli taktik i Kristi Kotes

  Panorama
  244 views
 • 1:06

  Goli i Çinarit

  Panorama
  1.6K views
 • 0:54

  Basha nxjerr videon, ja ç’duhet të bëni nëse nuk jeni të kënaqur me drejtuesit

  Panorama
  216 views
 • 3:42

  “Fitojnë deri në 10 mijë euro”/ Rama na prezanton me të rinjtë nga Korça: Nxjerrin të ardhura shumë më të mira sesa... (VIDEO)

  Panorama
  373 views
 • 0:25

  Rasti i artë i Çinarit

  Panorama
  396 views
 • 0:43

  Rasti i Harmon Van Dejv

  Panorama
  363 views
 • 0:13

  Rasti i Xhixhës

  Panorama
  474 views
 • 0:41

  Rasti i Hakajt

  Panorama
  281 views
 • 0:20

  Goli i Qatos

  Panorama
  193 views
 • 0:07

  Goli i Tomorit

  Panorama
  233 views