Nuk do mund ta mbani të qeshurën nga kjo video interesante e Edi Ramës

Shqiperia ime
0 views
Published on Jul 19, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Goli i Etien Tare

  Panorama
  77 views
 • 0:21

  Pritja e Dajsinanit

  Panorama
  105 views
 • 0:20

  Rasti i dyte i Mensah

  Panorama
  134 views
 • 0:13

  Rasti i Mensah

  Panorama
  119 views
 • 0:19

  Goli i Dalo

  Panorama
  122 views
 • 0:14

  Supergoli i Krunic

  Panorama
  95 views
 • 0:32

  Tentativa e Cinarit

  Panorama
  95 views
 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  11 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  309 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  484 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  312 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  225 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  968 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  393 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  159 views