E mrekullueshme nga të rinjtë shqiptarë, ndërtojnë makinën e parë elektrike 2

JOQ Albania
0 views
Published on Jul 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  212 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  337 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  261 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  129 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  724 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  317 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  123 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  305 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  774 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  486 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  351 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  281 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  416 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  427 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  157 views