Festivali i demave në Spanjë

NOA
2 views
Published on Jul 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Tentativa e Cinarit

  Panorama
  1 views
 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  4 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  284 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  441 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  303 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  215 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  893 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  367 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  152 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  384 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  878 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  543 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  393 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  299 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  417 views