Fierakut i ikën mendja nga ajo që bleu tek ETC-ja: Po ta kisha hapur do kisha vdekur

JOQ Albania
0 views
Published on Jul 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Rasti i dyte i Mensah

  Panorama
  104 views
 • 0:13

  Rasti i Mensah

  Panorama
  87 views
 • 0:19

  Goli i Dalo

  Panorama
  105 views
 • 0:14

  Supergoli i Krunic

  Panorama
  80 views
 • 0:32

  Tentativa e Cinarit

  Panorama
  77 views
 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  8 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  304 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  477 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  310 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  220 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  953 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  385 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  159 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  412 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  908 views