Turistja e gjorë vjen në Shqipëri të shijojë plazhin, nuk u beson syve kur sheh maniakun shqiptar

JOQ Albania
18 views
Published on Jul 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Driblimi dhe pasimi mjeshteror i Milot Rashices

  Panorama
  337 views
 • 0:10

  Durrësi mbulohet nga mjegulla e dendura

  Panorama
  132 views
 • 4:30

  I publikoi përgjimet për Ndranghetën/ Erion Veliaj shantazhon Ora News dhe kërkon mbylljen e televizionit

  JOQ Albania
  651 views
 • 0:10

  Dy makina përplasen në mes të Elbasanit, plagoset gruaja shtatzënë. Detajet për ngjarjen

  Panorama
  292 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Edi Ramës në 8 vite”- Basha: Përgjimet e BILD faktuan dhunën politike mbi mësuesit

  Panorama
  49 views
 • 0:27

  Shtylla e Emiljano Viles

  Panorama
  772 views
 • 0:12

  Rasti i humbur nga Lorenco Vila ndaj Kukesit

  Panorama
  659 views
 • 0:22

  Goli i dyte i Kukesit

  Panorama
  1.5K views
 • 1:15

  Goli i Bregut

  Panorama
  1.7K views
 • 0:44

  Goli dhe penalltia e Kukesit

  Panorama
  784 views
 • 0:16

  Penalltia e Kukesit

  Panorama
  0 views
 • 0:44

  Agim Ibraimi rrezikshëm

  Panorama
  306 views
 • 0:43

  Goli i Bregut nga penalltia

  Panorama
  997 views
 • 0:14

  Penalltia e Teutës

  Panorama
  747 views