Peshkopi/Bashkia vret qente dhe i le rrugeve

JOQ Albania
5 views
Published on Jul 4, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:11

  "Kishte dy muaj pa marrë rrogën"/ Gruaja e minatorit që humbi jetën në Bulqizë: Nuk ankohej për punën

  JOQ Albania
  29 views
 • 6:19

  Luan Rama: Kontrasti i trishtë, mes propagandës së qeverisë dhe realitetit skandaloz

  Panorama
  65 views
 • 0:21

  “Gëzuar o shpirti i bukur dhe i rrallë!”- Marsela Çibukaj i uron ditëlindjen partnerit me këtë video të ëmbël ku shfaqen në momente intime

  Panorama
  126 views
 • 0:12

  Stadiumi Air Albania fusha

  Panorama
  481 views
 • 0:32

  Golit i Real Madridit kunder Atalantes (Mendi)

  Panorama
  1.1K views
 • 0:21

  Goli i Zhezus

  Panorama
  218 views
 • 0:16

  Goli i Bernardo Silva

  Panorama
  300 views
 • 0:48

  Karton i kuq Atalanta

  Panorama
  2.2K views
 • 0:44

  Nuk kam besim te Policia e Shtetit! Qytetarja: Më keqtrajtoi, më plagosi dhe më hodhi në rrugë

  JOQ Albania
  41 views
 • 0:07

  Goli i Albion Ademit kunder Siriusit ne Suedi

  Panorama
  143 views
 • 0:57

  “Këto 8 vjet ishin fatkeqësi për Dibrën”, ish-deputetja e PD: Është koha për ndryshim!

  Panorama
  7 views
 • 0:18

  “Ka ardhur koha të të përshëndes nga...”/ Basha i përgjigjet Ramës në një mënyrë të veçantë. Shihni videon

  Panorama
  1.5K views
 • 0:44

  Deklarata e Bashës për bursën e energjisë, Rama nxjerr videon: Fli gjumë fli vëlla, për ty paska qenë kjo dynja

  Panorama
  1.7K views
 • 0:19

  "100 dështimet e Ramës në tetë vite”- Basha: detyrimet e prapambetura janë dëm në stabilitetin fiskal të vendit

  Panorama
  18 views
 • 1:03

  Bindja Demokratike prezanton koordinatorin në Shkodër dhe Lezhë, Uldedaj falënderon Patozin

  Panorama
  26 views