Kur qante Enveri, këta janë ndër të paktit njerëz që e kanë bërë të derdhë lot

JOQ Albania
11 views
Published on Jul 1, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  3 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  279 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  427 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  300 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  214 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  872 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  363 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  151 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  372 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  869 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  537 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  388 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  299 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  417 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  456 views