Avioni shfaq probleme në motor, piloti: Lutuni

NOA
0 views
Published on Jun 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Shikoni si është ndotur bregdeti i Dhërmiut, nga anijet e naftës që derdhin mbetjet

  Panorama
  160 views
 • 0:32

  Prezantimi i Solomon

  Panorama
  55 views
 • 0:23

  Momenti kur gjarpri hyn në fushën e lojës

  Panorama
  459 views
 • 4:59

  E pazakontë/ Dëgjohet muzikë dasmash dhe zëri i një djali të zhdukur, pylli me “shpirtra” pushtohet nga turistët

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 1:11

  Supergoli i Asension me Spanjën

  Panorama
  261 views
 • 0:10

  Medalja e arit e sportistit italian

  Panorama
  893 views
 • 1:01

  "Qen m***, të q*** ropt"/ Momenti kur familjarët e Anisës sulmojnë dhëndrin që iu vrau vajzën në Greqi

  JOQ Albania
  32.7K views
 • 3:17

  Vrau gruan 31-vjeçare, të afërmit e Anisës sulmojnë autorin teksa mbërrin në gjykatë me jelek antiplumb

  Panorama
  2.0K views
 • 0:52

  Sherr i frikshëm në Tiranë! Shkelma grushta dhe gurë kokës mes dy të rinjve

  Panorama
  3.4K views
 • 0:50

  "Bjeri mo q* k*rvën"/ Banorët e Sinecit kundërshtojnë me forcë punimet e ujësjellësit, përleshen keq me policët

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:53

  Hedhja e deshtuar e kanadezes

  Panorama
  1.7K views
 • 0:08

  Pritja spektakolare e Bufonit me Parmën

  Panorama
  4.0K views
 • 0:42

  Moment i sikletshëm në dasëm/ Prifti pyet a ka njeri kundër, qeni nis të lehë

  JOQ Albania
  882 views
 • 1:26

  Zjarri masiv në Mamurras/ Kurora e pishave e shkrumbuar, dyshohet se zjarri ishte i qëllimshëm

  JOQ Albania
  28 views
 • 1:9

  vrapimi i pabesueshëm i atletes holandeze

  Panorama
  1.0K views