Bllokohet furgoni me 710 kg drogë në Vlorë, një i arrestuar dhe një në kërkim

NOA
0 views
Published on Jun 16, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:08

  Skandal në komisariatin e Pogradecit/ Gruaja dhunohet në sy të fëmijëve të mitur, policia “shijon” shfaqjen

  JOQ Albania
  38 views
 • 0:59

  Video e Partizanit per Jurgen Bardhin

  Panorama
  152 views
 • 0:03

  Aksident i rëndë në Mullet/ Pas përplasjes me bordurën shoferi braktis mjetin, vdes pasagjeri

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 0:28

  Goli i trete i Dinamos

  Panorama
  194 views
 • 0:13

  Goli i katert i Dinamos

  Panorama
  171 views
 • 0:13

  Goli i Pogradecit

  Panorama
  237 views
 • 0:20

  Goli i dyte i Dinamos

  Panorama
  223 views
 • 0:20

  Goli i pare i Dinamos

  Panorama
  264 views
 • 0:12

  Dua Lipa shijon pushimet në rivierën shqiptare, publikon video me të dashurin duke u hedhur në det, çfarë thotë në shqip

  Panorama
  2.3K views
 • 0:15

  "Zoti na i pranoftë veprat tona!"/ Ndihmoi zjarrfikësit me ujë, vdes mes flakëve 25-vjeçari në Turqi

  JOQ Albania
  187 views
 • 0:18

  Eni Imami me tifozët e Vllaznisë

  Panorama
  2.1K views
 • 0:17

  Shtylla ne fund per Vllaznine

  Panorama
  753 views
 • 1:48

  Gjuajtja me shishe

  Panorama
  5.8K views
 • 0:46

  Rasti i Cobes

  Panorama
  790 views
 • 1:36

  Festa e futbollistëve të Laçit

  Panorama
  6.0K views