Shëngjin/ Bjondja dredh të pasmet dhe “çmend” plazhistët

JOQ Albania
248 views
Published on May 30, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Basha publikon një tjetër premtim të pa mbajtur: Familjet shqiptare me nivelin më të ulët të...

  Panorama
  16 views
 • 0:53

  “Nuk do të jesh kurrë vetëm”/ Rama publikon pamjet nga kantieri i ndërtimit në Fushë Krujë

  Panorama
  569 views
 • 1:06

  Debutimi i Ernest Mucit me Legia Varshaven

  Panorama
  683 views
 • 0:11

  Goli i barazimit te Verones me Juventusin

  Panorama
  923 views
 • 0:12

  Goli i Kristiano Ronaldos kundër Veronës

  Panorama
  1.1K views
 • 0:14

  Zihen keq dy shqiptarë në Itali/ Pas sherrit njëri përplas me makinë bashkatdhetarin dhe e fluturon në ajër

  JOQ Albania
  10.3K views
 • 0:02

  Ekskluzive/ Pamje nga aksidenti i frikshëm në Vorë ku humbën jetën dy persona

  JOQ Albania
  871 views
 • 0:10

  Supergoli i sulmuesit izraelit Elisha Sam ne Angli

  Panorama
  2.4K views
 • 0:26

  Po luanin “Call of Duty”, i riu “ther’ shoqen dhe publikon trupin e pajetë: Desha ta bëj!

  JOQ Albania
  11.5K views
 • 0:52

  VIDEO/ Balla i përgjigjet Bashës: Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!

  Panorama
  345 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vite”- Basha: Nuk mbajti premtimin për rritje të transparencës dhe llogaridhënies së qeverisjes!

  Panorama
  25 views
 • 0:14

  Rasti i Partizanit në fundin e ndeshjes

  Panorama
  476 views
 • 1:14

  Goli i Laçit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:32

  Faulli taktik i Kristi Kotes

  Panorama
  328 views
 • 1:06

  Goli i Çinarit

  Panorama
  1.9K views