Rrëfen gruaja: Fjalët që më tha Jurgen Kurti pasi më vrau burrin

lexo
1 views
Published on May 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Grumbulluesi i topave ne Algjeri i mohon golin ekipit kundershtar

  Panorama
  318 views
 • 0:40

  Goli i Sançez

  Panorama
  348 views
 • 0:55

  Goli i Darmian

  Panorama
  284 views
 • 0:17

  Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë/ Benzi ndahet më dysh, të plagosurit 'dergjen' në rrugë

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 0:26

  Goli i Raboshtes

  Panorama
  320 views
 • 0:23

  Goli i Lukakut

  Panorama
  922 views
 • 0:45

  Autogoli i Hases

  Panorama
  280 views
 • 0:19

  Goli i Danaj

  Panorama
  272 views
 • 1:21

  Nderhyrja e rrezikshme e Mirakes

  Panorama
  682 views
 • 0:25

  Kartoni i kuq i Anteo Osmanllarit

  Panorama
  561 views
 • 1:21

  Penalltia dhe goli i Burrelit

  Panorama
  513 views
 • 0:9

  Kuman e aktivizoi me ekipin e parë, gjesti i shokut të Manajt bën xhiron e internetit

  Panorama
  1.9K views
 • 3:41

  Publikohet audio/ Deputeti shqiptar josh të riun për tu bërë deputet: Do të marrësh 120 milionë lekë!

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:18

  Basha publikon një tjetër premtim të pa mbajtur: Familjet shqiptare me nivelin më të ulët të...

  Panorama
  26 views