Nuk iu hap parashuta, parashutisti vdes gjatë hedhjes

NOA
7 views
Published on May 29, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  223 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  347 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  266 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  142 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  741 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  321 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  128 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  311 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  783 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  492 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  356 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  283 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  417 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  431 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  157 views