Rama thumbon keq Bashan me një video: Nuk i’a vlen me u zgju

NOA
0 views
Published on May 26, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Golit i Real Madridit kunder Atalantes (Mendi)

  Panorama
  570 views
 • 0:21

  Goli i Zhezus

  Panorama
  156 views
 • 0:16

  Goli i Bernardo Silva

  Panorama
  244 views
 • 0:48

  Karton i kuq Atalanta

  Panorama
  1.7K views
 • 0:44

  Nuk kam besim te Policia e Shtetit! Qytetarja: Më keqtrajtoi, më plagosi dhe më hodhi në rrugë

  JOQ Albania
  35 views
 • 0:07

  Goli i Albion Ademit kunder Siriusit ne Suedi

  Panorama
  133 views
 • 0:57

  “Këto 8 vjet ishin fatkeqësi për Dibrën”, ish-deputetja e PD: Është koha për ndryshim!

  Panorama
  5 views
 • 0:18

  “Ka ardhur koha të të përshëndes nga...”/ Basha i përgjigjet Ramës në një mënyrë të veçantë. Shihni videon

  Panorama
  1.3K views
 • 0:44

  Deklarata e Bashës për bursën e energjisë, Rama nxjerr videon: Fli gjumë fli vëlla, për ty paska qenë kjo dynja

  Panorama
  1.5K views
 • 0:19

  "100 dështimet e Ramës në tetë vite”- Basha: detyrimet e prapambetura janë dëm në stabilitetin fiskal të vendit

  Panorama
  15 views
 • 1:03

  Bindja Demokratike prezanton koordinatorin në Shkodër dhe Lezhë, Uldedaj falënderon Patozin

  Panorama
  26 views
 • 0:30

  E rëndë! Qytetarja denoncon punonjësin e Konsullatës: Më përplasi për muri dhe më qëlloi me grushte

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:29

  Goli i Zhiruse me roveshate ndaj Atletiko Madridit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:52

  Arbitri akordon gol per Celsin pas sinjalizimit nga dhoma e VAR-it

  Panorama
  1.2K views
 • 0:11

  Goli i Lacios ndaj Bajernit (Korrea)

  Panorama
  583 views