Plagoset me zarf-bombë ish-kryeministri grek

NOA
0 views
Published on May 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:06

  Debutimi i Ernest Mucit me Legia Varshaven

  Panorama
  59 views
 • 0:11

  Goli i barazimit te Verones me Juventusin

  Panorama
  627 views
 • 0:12

  Goli i Kristiano Ronaldos kundër Veronës

  Panorama
  894 views
 • 0:14

  Zihen keq dy shqiptarë në Itali/ Pas sherrit njëri përplas me makinë bashkatdhetarin dhe e fluturon në ajër

  JOQ Albania
  7.4K views
 • 0:02

  Ekskluzive/ Pamje nga aksidenti i frikshëm në Vorë ku humbën jetën dy persona

  JOQ Albania
  757 views
 • 0:10

  Supergoli i sulmuesit izraelit Elisha Sam ne Angli

  Panorama
  2.2K views
 • 0:26

  Po luanin “Call of Duty”, i riu “ther’ shoqen dhe publikon trupin e pajetë: Desha ta bëj!

  JOQ Albania
  9.2K views
 • 0:52

  VIDEO/ Balla i përgjigjet Bashës: Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!

  Panorama
  281 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vite”- Basha: Nuk mbajti premtimin për rritje të transparencës dhe llogaridhënies së qeverisjes!

  Panorama
  24 views
 • 0:14

  Rasti i Partizanit në fundin e ndeshjes

  Panorama
  420 views
 • 1:14

  Goli i Laçit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:32

  Faulli taktik i Kristi Kotes

  Panorama
  312 views
 • 1:06

  Goli i Çinarit

  Panorama
  1.8K views
 • 0:54

  Basha nxjerr videon, ja ç’duhet të bëni nëse nuk jeni të kënaqur me drejtuesit

  Panorama
  353 views
 • 3:42

  “Fitojnë deri në 10 mijë euro”/ Rama na prezanton me të rinjtë nga Korça: Nxjerrin të ardhura shumë më të mira sesa... (VIDEO)

  Panorama
  518 views