Poloni

lexo
1 views
Published on May 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  104 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  265 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  217 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  101 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  577 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  266 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  109 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  245 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  673 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  431 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  321 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  263 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  414 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  395 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  146 views