Gazetarja shpërthen në lot në transmetim direkt: S’arrij ta imagjinoj dhimbjen e familjeve

NOA
0 views
Published on May 23, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  234 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  360 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  277 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  154 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  763 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  328 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  128 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  321 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  798 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  499 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  361 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  286 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  417 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  438 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  157 views