Loja e famshme "spinner"

NOA
0 views
Published on May 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Rasti i dyte i Mensah

  Panorama
  0 views
 • 0:13

  Rasti i Mensah

  Panorama
  12 views
 • 0:19

  Goli i Dalo

  Panorama
  52 views
 • 0:14

  Supergoli i Krunic

  Panorama
  36 views
 • 0:32

  Tentativa e Cinarit

  Panorama
  50 views
 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  5 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  294 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  465 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  309 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  216 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  927 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  378 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  155 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  405 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  900 views