Riselda Sejdia fëlliqet keq, qytetari e kap mat dhe i nxjerr bojën

JOQ Albania
453 views
Published on May 20, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  152 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  286 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  231 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  111 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  617 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  278 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  112 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  258 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  699 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  447 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  330 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  267 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  414 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  404 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  149 views