Takimi në Kuvend, Basha flet për mediat, por vjen Rama dhe ja çfarë bën

lexo
0 views
Published on May 17, 2017
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:13

    Festimi i gruas se Edin Xhekos pasi sulmuesi shenoi kunder Brages

    Panorama
    200 views
  • 0:06

    Kesi ia kushton golin ndaj Crvena Zvezdes ish-futbollistit te Atalantes Uilli Ta Bi

    Panorama
    136 views
  • 0:11

    Goli i Kesit me penallti ndaj Crvena Zvezdës

    Panorama
    221 views
  • 0:18

    “100 dështimet e Ramës në tetë vite”- Basha nxjerr videon: Reforma territoriale ka dështuar!

    Panorama
    115 views
  • 0:15

    Goli i Xhejms Adenijit me Gabalen

    Panorama
    139 views
  • 0:25

    Gazetari nxjerr pamjet: Drejtuesi i televizionit lokal ngacmon të miturën në punë

    Panorama
    2.1K views
  • 0:15

    Plas ‘lufta’ mes vajzave, sharje, grushte dhe shkulje flokësh!

    JOQ Albania
    21.7K views
  • 3:11

    "Kishte dy muaj pa marrë rrogën"/ Gruaja e minatorit që humbi jetën në Bulqizë: Nuk ankohej për punën

    JOQ Albania
    220 views
  • 6:19

    Luan Rama: Kontrasti i trishtë, mes propagandës së qeverisë dhe realitetit skandaloz

    Panorama
    66 views
  • 0:21

    “Gëzuar o shpirti i bukur dhe i rrallë!”- Marsela Çibukaj i uron ditëlindjen partnerit me këtë video të ëmbël ku shfaqen në momente intime

    Panorama
    408 views
  • 0:12

    Stadiumi Air Albania fusha

    Panorama
    802 views
  • 0:32

    Golit i Real Madridit kunder Atalantes (Mendi)

    Panorama
    1.2K views
  • 0:21

    Goli i Zhezus

    Panorama
    229 views
  • 0:16

    Goli i Bernardo Silva

    Panorama
    311 views
  • 0:48

    Karton i kuq Atalanta

    Panorama
    2.3K views