Hapet kalim i ri në autostradën Tiranë-Durrës.

JOQ Albania
0 views
Published on May 17, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Sherr në Lushnjë/ Tre persona rrahin keq të riun, qytetari: Polica kaloi aty pranë, por s'erdhi për t'i ndarë

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 1:12

  Penalltia e fituar nga Ramsej dhe goli i dyte i Moratës

  Panorama
  372 views
 • 1:05

  Goli i Moratës

  Panorama
  434 views
 • 0:46

  Goli i Rabio ndaj Lacios

  Panorama
  636 views
 • 0:43

  Goli i Koreas ndaj Juventusit

  Panorama
  851 views
 • 0:38

  Goli i tretë i Levandovskit

  Panorama
  647 views
 • 1:03

  Goli i Goreckës

  Panorama
  589 views
 • 0:10

  Penalltia e padhanë për Dinamon

  Panorama
  694 views
 • 0:21

  VIDEO/ Ermal Meta falënderon fansat për mbështetjen në Sanremo. Ja mesazhi që jep në gjuhën shqipe

  Panorama
  1.1K views
 • 1:32

  Goli i dyte i Levandovskit me penallti

  Panorama
  670 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vjet”/ Basha: Shqipëria e para në Evropë për përdorimin e PPP-vë, janë bomba me sahat për vendin

  Panorama
  14 views
 • 0:54

  Goli i Levandovskit ndaj Dortmundit

  Panorama
  773 views
 • 0:50

  Goli i dytë i Haland ndaj Bajernit

  Panorama
  952 views
 • 0:54

  Goli i Haland ndaj Bajern

  Panorama
  1.1K views