Krijesa misterioze

NOA
0 views
Published on May 12, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Supergoli i Krunic

  Panorama
  0 views
 • 0:32

  Tentativa e Cinarit

  Panorama
  6 views
 • 0:37

  Goli i Troplinit

  Panorama
  4 views
 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  285 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  446 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  303 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  215 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  897 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  368 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  152 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  387 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  878 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  543 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  393 views