Mercedes CLK përfshihet nga flakët në mes të Tiranës

JOQ Albania
1 views
Published on May 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Rasti i Zogajt

  Panorama
  201 views
 • 0:11

  Goli i De Silva

  Panorama
  328 views
 • 0:33

  Sebino Plaku humbet shansin e arte

  Panorama
  253 views
 • 1:22

  Goli i Karaj me penallti

  Panorama
  127 views
 • 0:10

  Supergoli i Hoxhallarit

  Panorama
  713 views
 • 0:11

  Seferi humb rastin e arte

  Panorama
  312 views
 • 1:00

  “Propaganda nuk e mbulon dot dështimin”/ Bardhi publikon videon dhe u bën thirrje mësuesve: Mos u mashtroni nga Edi Rama

  Panorama
  120 views
 • 0:06

  Taulant Seferi shenon me penallti

  Panorama
  303 views
 • 0:10

  Goli i Beji

  Panorama
  758 views
 • 0:17

  Goli i Bregut

  Panorama
  481 views
 • 0:57

  Penalltia e Teutes

  Panorama
  349 views
 • 0:11

  De Silva humb rastin e shkelqyer

  Panorama
  279 views
 • 0:10

  Goli i Seferit

  Panorama
  416 views
 • 0:10

  Penalltia per Tiranen

  Panorama
  425 views
 • 0:15

  Rasti i Nuriut

  Panorama
  157 views