Video

NOA
0 views
Published on May 8, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Sherr në Lushnjë/ Tre persona rrahin keq të riun, qytetari: Polica kaloi aty pranë, por s'erdhi për t'i ndarë

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 1:12

  Penalltia e fituar nga Ramsej dhe goli i dyte i Moratës

  Panorama
  449 views
 • 1:05

  Goli i Moratës

  Panorama
  504 views
 • 0:46

  Goli i Rabio ndaj Lacios

  Panorama
  707 views
 • 0:43

  Goli i Koreas ndaj Juventusit

  Panorama
  903 views
 • 0:38

  Goli i tretë i Levandovskit

  Panorama
  705 views
 • 1:03

  Goli i Goreckës

  Panorama
  641 views
 • 0:10

  Penalltia e padhanë për Dinamon

  Panorama
  759 views
 • 0:21

  VIDEO/ Ermal Meta falënderon fansat për mbështetjen në Sanremo. Ja mesazhi që jep në gjuhën shqipe

  Panorama
  1.3K views
 • 1:32

  Goli i dyte i Levandovskit me penallti

  Panorama
  715 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vjet”/ Basha: Shqipëria e para në Evropë për përdorimin e PPP-vë, janë bomba me sahat për vendin

  Panorama
  18 views
 • 0:54

  Goli i Levandovskit ndaj Dortmundit

  Panorama
  819 views
 • 0:50

  Goli i dytë i Haland ndaj Bajernit

  Panorama
  997 views
 • 0:54

  Goli i Haland ndaj Bajern

  Panorama
  1.1K views