Armela puthje në buzë me Katerinën

NOA
0 views
Published on May 6, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Kartoni i kuq i Anteo Osmanllarit

  Panorama
  0 views
 • 1:21

  Penalltia dhe goli i Burrelit

  Panorama
  83 views
 • 0:9

  Kuman e aktivizoi me ekipin e parë, gjesti i shokut të Manajt bën xhiron e internetit

  Panorama
  834 views
 • 3:41

  Publikohet audio/ Deputeti shqiptar josh të riun për tu bërë deputet: Do të marrësh 120 milionë lekë!

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:18

  Basha publikon një tjetër premtim të pa mbajtur: Familjet shqiptare me nivelin më të ulët të...

  Panorama
  24 views
 • 0:53

  “Nuk do të jesh kurrë vetëm”/ Rama publikon pamjet nga kantieri i ndërtimit në Fushë Krujë

  Panorama
  983 views
 • 1:06

  Debutimi i Ernest Mucit me Legia Varshaven

  Panorama
  931 views
 • 0:11

  Goli i barazimit te Verones me Juventusin

  Panorama
  1.0K views
 • 0:12

  Goli i Kristiano Ronaldos kundër Veronës

  Panorama
  1.2K views
 • 0:14

  Zihen keq dy shqiptarë në Itali/ Pas sherrit njëri përplas me makinë bashkatdhetarin dhe e fluturon në ajër

  JOQ Albania
  11.8K views
 • 0:02

  Ekskluzive/ Pamje nga aksidenti i frikshëm në Vorë ku humbën jetën dy persona

  JOQ Albania
  915 views
 • 0:10

  Supergoli i sulmuesit izraelit Elisha Sam ne Angli

  Panorama
  2.5K views
 • 0:26

  Po luanin “Call of Duty”, i riu “ther’ shoqen dhe publikon trupin e pajetë: Desha ta bëj!

  JOQ Albania
  13.1K views
 • 0:52

  VIDEO/ Balla i përgjigjet Bashës: Nuk ju pëlqejnë gënjeshtarët? Mos i votoni!

  Panorama
  349 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në 8 vite”- Basha: Nuk mbajti premtimin për rritje të transparencës dhe llogaridhënies së qeverisjes!

  Panorama
  25 views