Nëse do e shihnit në rrugë do e ndalonit për një foto, njihuni me sohinë e Messit |VIDEO

NOA
0 views
Published on May 1, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Festimi i gruas se Edin Xhekos pasi sulmuesi shenoi kunder Brages

  Panorama
  188 views
 • 0:06

  Kesi ia kushton golin ndaj Crvena Zvezdes ish-futbollistit te Atalantes Uilli Ta Bi

  Panorama
  135 views
 • 0:11

  Goli i Kesit me penallti ndaj Crvena Zvezdës

  Panorama
  214 views
 • 0:18

  “100 dështimet e Ramës në tetë vite”- Basha nxjerr videon: Reforma territoriale ka dështuar!

  Panorama
  113 views
 • 0:15

  Goli i Xhejms Adenijit me Gabalen

  Panorama
  139 views
 • 0:25

  Gazetari nxjerr pamjet: Drejtuesi i televizionit lokal ngacmon të miturën në punë

  Panorama
  2.1K views
 • 0:15

  Plas ‘lufta’ mes vajzave, sharje, grushte dhe shkulje flokësh!

  JOQ Albania
  21.3K views
 • 3:11

  "Kishte dy muaj pa marrë rrogën"/ Gruaja e minatorit që humbi jetën në Bulqizë: Nuk ankohej për punën

  JOQ Albania
  220 views
 • 6:19

  Luan Rama: Kontrasti i trishtë, mes propagandës së qeverisë dhe realitetit skandaloz

  Panorama
  66 views
 • 0:21

  “Gëzuar o shpirti i bukur dhe i rrallë!”- Marsela Çibukaj i uron ditëlindjen partnerit me këtë video të ëmbël ku shfaqen në momente intime

  Panorama
  398 views
 • 0:12

  Stadiumi Air Albania fusha

  Panorama
  797 views
 • 0:32

  Golit i Real Madridit kunder Atalantes (Mendi)

  Panorama
  1.2K views
 • 0:21

  Goli i Zhezus

  Panorama
  229 views
 • 0:16

  Goli i Bernardo Silva

  Panorama
  311 views
 • 0:48

  Karton i kuq Atalanta

  Panorama
  2.3K views