France, Ramush Haradinaj ne gjykate

NOA
0 views
Published on Apr 27, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  4.5K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  642 views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  195 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  224 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  314 views
 • 0:08

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  311 views
 • 0:48

  Goli i Bregut

  Panorama
  849 views
 • 0:13

  Supergol i Smacit

  Panorama
  495 views
 • 0:11

  Demir Imeri rasti

  Panorama
  298 views
 • 1:36

  Penalltia dhe goli i Lacit

  Panorama
  450 views
 • 0:10

  Rasti i Teutes per gol

  Panorama
  59 views
 • 15:33

  Udhëtimi i fundit si President, Donald Trump lë Shtëpinë e Bardhë, dorë për dore me Melanie, ajo kishte veshur...

  Panorama
  449 views
 • 0:06

  Tentativa e Imamit

  Panorama
  232 views
 • 0:13

  Goli i Meksit

  Panorama
  960 views
 • 0:11

  Tentativa e Ndrecës

  Panorama
  164 views