Trump dhe batuta me astronautin: Pini urinë? Më mirë ju se unë

NOA
0 views
Published on Apr 26, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:42

  Juventus rrëmben trofeun e nëntë në Superkupë, mposht 2-0 Napolin

  JOQ Albania
  12 views
 • 2:41

  Festa e tifozeve te Vllaznise(1)

  Panorama
  0 views
 • 0:14

  Insinje qan pas humbjes se Superkupes se Italise

  Panorama
  98 views
 • 0:18

  Goli i Morates ndaj Napolit

  Panorama
  142 views
 • 0:37

  Festa e Juventusit per fitoren e Superkupes se Italise

  Panorama
  76 views
 • 0:9

  Zhbllokohet sfida/ Ronaldo ndëshkon Napolin, Insinje befason me gjuajtjen nga pika e bardhë

  JOQ Albania
  58 views
 • 0:13

  Shezni tjeter pritje kunder Napolit

  Panorama
  78 views
 • 0:08

  insinje humbet penalltine

  Panorama
  604 views
 • 0:30

  penallti per Napolin

  Panorama
  246 views
 • 0:22

  MekKini godet pas ne kembe Mertensin

  Panorama
  137 views
 • 0:22

  Goli i Ronaldos kunder Napolit

  Panorama
  438 views
 • 0:15

  rast per autogol

  Panorama
  165 views
 • 0:08

  rasti i juventusit me Bernadeskin

  Panorama
  57 views
 • 0:34

  Shezni, superpritje kunder Napolit

  Panorama
  244 views
 • 0:13

  Veton Tusha gol

  Panorama
  790 views