Protesta e opozitës, gruaja shtatzënë bllokohet në trafik

NOA
0 views
Published on Apr 24, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Rasti i humbur nga Bitri

  Panorama
  412 views
 • 0:34

  Roveshata e Cinarit

  Panorama
  259 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Muratajt

  Panorama
  305 views
 • 0:9

  Rasti i Krasniqit

  Panorama
  251 views
 • 0:43

  Goli i Blerim Krasniqit

  Panorama
  825 views
 • 0:06

  Goli i Jasir Asanit ndaj Teutes

  Panorama
  1.7K views
 • 0:11

  Goli i Asanit

  Panorama
  232 views
 • 0:50

  Supergoli i Mazrekajt

  Panorama
  3.0K views
 • 0:21

  Goli i anuluar per pozicion jashte loje

  Panorama
  449 views
 • 0:13

  Pritja e Bekajt

  Panorama
  495 views
 • 0:07

  Pretendimi i Tiranës për penallti

  Panorama
  412 views
 • 0:04

  Rasti i Mucit

  Panorama
  313 views
 • 0:32

  Largimi i Nevil Dedes

  Panorama
  1.7K views
 • 0:39

  E turpshme/ Infermierja 29-vjeçare dhunon të moshuarën e paralizuar

  JOQ Albania
  862 views
 • 0:50

  Basha: Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre!

  Panorama
  217 views