Kapshticë, sekuestrohet 71 kg drogë

NOA
0 views
Published on Apr 15, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  336 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  210 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  530 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  622 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  122 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  1.2K views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  301 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  335 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  319 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  740 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  237 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  332 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  631 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  645 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  228 views