Komentuesi: O figurë shko se i vunë flakën. Rama: Luajnë me kapsolla kur presin darkën

NOA
0 views
Published on Apr 14, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  95 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  34 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  204 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  361 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  55 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  602 views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  208 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  236 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  231 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  668 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  214 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  286 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  599 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  587 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  216 views