Gazetarja jep lajmin e vdekjes së bashkëshortit

NOA
0 views
Published on Apr 10, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 17:27

  Boiken Abazi dhe Iliaz Shehu, dy kandidatët e VV për zgjedhjet e 25 prillit

  Panorama
  28 views
 • 4:16

  Silva Caka denoncon: Drejtoresha shkel ligjin për biznesin e bashkëshortit

  Panorama
  96 views
 • 0:30

  Të gjithë po e dëgjonin me vëmendje, Bill Clinton “dremit” gjatë fjalimit të Joe Biden

  JOQ Albania
  73 views
 • 2:13

  Zambi, trajneri urinon ne shtylla

  Panorama
  159 views
 • 0:47

  Përballja me Juventusin, mallkim për Lorenzo Insigne! Shpërthen në lot pas humbjes

  JOQ Albania
  28 views
 • 0:42

  Juventus rrëmben trofeun e nëntë në Superkupë, mposht 2-0 Napolin

  JOQ Albania
  36 views
 • 2:41

  Festa e tifozeve te Vllaznise(1)

  Panorama
  149 views
 • 0:14

  Insinje qan pas humbjes se Superkupes se Italise

  Panorama
  672 views
 • 0:18

  Goli i Morates ndaj Napolit

  Panorama
  549 views
 • 0:37

  Festa e Juventusit per fitoren e Superkupes se Italise

  Panorama
  366 views
 • 0:9

  Zhbllokohet sfida/ Ronaldo ndëshkon Napolin, Insinje befason me gjuajtjen nga pika e bardhë

  JOQ Albania
  101 views
 • 0:13

  Shezni tjeter pritje kunder Napolit

  Panorama
  367 views
 • 0:08

  insinje humbet penalltine

  Panorama
  1.3K views
 • 0:30

  penallti per Napolin

  Panorama
  461 views
 • 0:22

  MekKini godet pas ne kembe Mertensin

  Panorama
  261 views