Meta: Qeveri besimi ose nuk hyjmë në zgjedhje pa PD-në

NOA
0 views
Published on Apr 3, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  5.4K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  726 views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  227 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  258 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  354 views
 • 0:08

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  364 views
 • 0:48

  Goli i Bregut

  Panorama
  958 views
 • 0:13

  Supergol i Smacit

  Panorama
  538 views
 • 0:11

  Demir Imeri rasti

  Panorama
  333 views
 • 1:36

  Penalltia dhe goli i Lacit

  Panorama
  503 views
 • 0:10

  Rasti i Teutes per gol

  Panorama
  66 views
 • 15:33

  Udhëtimi i fundit si President, Donald Trump lë Shtëpinë e Bardhë, dorë për dore me Melanie, ajo kishte veshur...

  Panorama
  483 views
 • 0:06

  Tentativa e Imamit

  Panorama
  259 views
 • 0:13

  Goli i Meksit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:11

  Tentativa e Ndrecës

  Panorama
  183 views