Urbani i Institutit ne gjendje katastrofike, dhjetera veta dynden ne nje stacion

JOQ Albania
0 views
Published on Mar 21, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Momenti kur Drogba me Ronaldon shfaqen ne kopertine me mbathje

  Panorama
  423 views
 • 0:33

  Momenti kur tifozi thyen televizorin për Benzeman

  Panorama
  200 views
 • 1:06

  Dhurata e veçante për Mesin

  Panorama
  402 views
 • 0:34

  Momenti kur Suarez i jep trofeun Mesit

  Panorama
  748 views
 • 1:55

  Lionel Mesi, Topi i Arte

  Panorama
  786 views
 • 0:53

  Celsi fiton cmimin ''Klubi i vitit''

  Panorama
  149 views
 • 0:31

  Cmimi i marre nga Donaruma

  Panorama
  228 views
 • 0:9

  Topi i Arte per femra

  Panorama
  186 views
 • 0:35

  Robert Levandovski fiton cmimin ''Sulmuesi i Vitit''

  Panorama
  424 views
 • 0:44

  Momenti kur Pedri merr çmimin

  Panorama
  243 views
 • 0:43

  Pedri dhe Mbape firmosin fanellat

  Panorama
  130 views
 • 0:36

  Fernando Alonso dhe Esteban Okon në Topin e Artë

  Panorama
  216 views
 • 0:34

  Momenti i mberritjes se trofeut te Topit te Arte

  Panorama
  337 views
 • 0:45

  Mberritja e Lionel Mesit ne vendin ku mbahet ceremonia e Topit te Arte

  Panorama
  473 views
 • 0:19

  Gjendja e fushes në sfidën Besa-Tomori

  Panorama
  242 views