Disa këshilla praktike kur telefoni ju bie në ujë

NOA
0 views
Published on Mar 16, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Portieri Rexhepi

  Panorama
  0 views
 • 0:08

  Goditja e Valpoorte

  Supersport
  0 views
 • 0:16

  Rast Skenderbeu

  Supersport
  1 views
 • 0:9

  Goli i Latifit

  Panorama
  0 views
 • 0:06

  Zguro gjuan nga distanca

  Supersport
  3 views
 • 0:11

  Latifi Gol

  Supersport
  65 views
 • 0:05

  Goditja e Imerit

  Panorama
  31 views
 • 0:07

  Imeri gjuan nga distanca

  Supersport
  5 views
 • 0:14

  Da Silva goditje denimi

  Supersport
  13 views
 • 0:9

  Djurdjevic rast per Vllazninë

  Supersport
  31 views
 • 0:36

  “Atë e marrin për të tallur b*thën!”/ Iliri bën deklaratën e fortë për banorin e ri të shtëpisë

  ViralAlbania
  37 views
 • 0:35

  “Bëjnë 800 euro këpucë”/ Plas debati mes Antonelës dhe Monikës: Si shkelen gjërat e tjetrit kështu

  ViralAlbania
  184 views
 • 0:44

  Banorët zbulojnë planin “djallëzor”, dallojnë Romeon e veshur si Donaldin. Ja reagimi i Beatrix

  Panorama
  334 views
 • 0:54

  “Ishte plani jot” Romeo futet ne shtepi si Donaldi dhe i drejtohet Ilirit

  Panorama
  283 views
 • 0:01

  Filips kunder Ibra dhe Kesi

  Panorama
  8.2K views