Dallgë të larta dhe stuhi, bllokohet në det trageti Brindizi-Vlorë

JOQ Albania
1 views
Published on Mar 7, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  Goditja e Totres

  Panorama
  3 views
 • 0:9

  Tirana Totre

  Supersport
  0 views
 • 0:22

  Goditja e Hoxhallarit

  Panorama
  36 views
 • 0:9

  Hoxhallari 64'

  Supersport
  0 views
 • 0:04

  Skënderbeu Mensah

  Supersport
  1 views
 • 0:10

  Skënderbeu Dwoumfour 61'

  Supersport
  1 views
 • 0:47

  Pretendimi per penallti i Skënderbeut

  Panorama
  355 views
 • 0:14

  Driblimi i Brojes

  Panorama
  3.0K views
 • 1:28

  Hedhja e fishekzjarreve në Korçë

  Panorama
  174 views
 • 0:33

  Ndërpritet ndeshja

  Supersport
  28 views
 • 0:53

  Tentativa tjetër e Dumfur

  Panorama
  111 views
 • 0:35

  Goli i Vrionit

  Panorama
  540 views
 • 0:20

  Bajrami pasa te goli i dyte

  Panorama
  546 views
 • 0:27

  Bajrami krosimi te goli i pare

  Panorama
  489 views
 • 0:35

  Driblimi i Seferit

  Panorama
  93 views