Rama kalon pranë çadrës së opozitës

NOA
0 views
Published on Mar 5, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Momenti kur Drogba me Ronaldon shfaqen ne kopertine me mbathje

  Panorama
  390 views
 • 0:33

  Momenti kur tifozi thyen televizorin për Benzeman

  Panorama
  189 views
 • 1:06

  Dhurata e veçante për Mesin

  Panorama
  386 views
 • 0:34

  Momenti kur Suarez i jep trofeun Mesit

  Panorama
  735 views
 • 1:55

  Lionel Mesi, Topi i Arte

  Panorama
  775 views
 • 0:53

  Celsi fiton cmimin ''Klubi i vitit''

  Panorama
  146 views
 • 0:31

  Cmimi i marre nga Donaruma

  Panorama
  222 views
 • 0:9

  Topi i Arte per femra

  Panorama
  184 views
 • 0:35

  Robert Levandovski fiton cmimin ''Sulmuesi i Vitit''

  Panorama
  423 views
 • 0:44

  Momenti kur Pedri merr çmimin

  Panorama
  239 views
 • 0:43

  Pedri dhe Mbape firmosin fanellat

  Panorama
  127 views
 • 0:36

  Fernando Alonso dhe Esteban Okon në Topin e Artë

  Panorama
  216 views
 • 0:34

  Momenti i mberritjes se trofeut te Topit te Arte

  Panorama
  334 views
 • 0:45

  Mberritja e Lionel Mesit ne vendin ku mbahet ceremonia e Topit te Arte

  Panorama
  469 views
 • 0:19

  Gjendja e fushes në sfidën Besa-Tomori

  Panorama
  242 views