Vjedhje në Elbasan

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 28, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Avioni përplaset me shtëpinë dhe merr flakë, 6 të vdekur

  NOA
  0 views
 • 1:00

  Rudina Hajdari aludohet se ka shkuar e dehur në emision

  JOQ Albania
  353 views
 • 0:05

  Rudina Hajdari flet nga foltorja e Kuvendit, ish-ministrja e Ramës lëshon gjuhën: A kjo është...

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:15

  Bes Kallaku është bërë shumë xheloz për Xhensilën, këngëtarja i thotë publikisht: Nuk e dua...

  Panorama
  199 views
 • 0:15

  Bes Kallaku është bërë shumë xheloz për Xhensilën, këngëtarja i thotë publikisht: Nuk e dua...

  Panorama
  160 views
 • 0:48

  Vendimi Holandës për vizat, reagon Soreca: Shqiptarët do të vazhdojnë të lëvizin të lirë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:58

  Raporti i Sekretariatit të Energjisë, Kopac: Zvarritja 180 ditë e pagesave të OSHEE rrezikon prodhuesit

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:9

  Qendrueshmëri në politikat fiskale - Financat marrin në konsideratë FMN dhe sipërmarrjen

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:51

  Menaxhimi i sezonit veror 2019 -Ngrihet task-forca për kontrolle të sigurisë, pastërtisë dhe shërbimit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:30

  KE për rikthimin e vizave - “S`kemi kërkesë, por do ta vlerësojmë kur të vijë. Shqipëria i ka zbatuar kriteret”

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:22

  Kandidatët për kreun e bordit AMF -Mete, Çoku dhe Melani paraqesin platformat në komisionin e Ekonomisë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:28

  Informaliteti në bare dhe ristorante -Tatimet nisin fushatë për deklarimin korrekt

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:48

  Gjyqësori po penalizon bizneset - Avokati: Presioni i Vetting-ut, 90% e çështjeve administrative fitohen nga shteti

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:46

  Gjermania ul përsëri projeksionet -Rritja e PBB, në 0.5% për 2019-ën, nga 1.8% që pritej më parë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:31

  42 mln euro për furnizimin me ujë -Qeveria, marrëveshje me KfW për zonat e Orikumit dhe Himarës

  Scan Televizion
  2 views