Makinat futen kundravajtje

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 25, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:9

  Tensione në Francë, protestuesit tentojnë të qëllojnë presidentin Macron me të shoqen në teatër

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:03

  Kapja e te rrezikshmit ne Vlore, pas zjarrit me policine. Dalin pamjet

  Panorama
  497 views
 • 0:35

  Bardhi publikon videon: Arsyeja pse Rama është përgjegjësi kryesor për krimin në politikë

  NOA
  8 views
 • 0:35

  Cfare thoshte Rama per dekriminalizimin

  Panorama
  240 views
 • 0:44

  “Kam qarë kur pashë pamjet”/ 27-vjeçarja zhgënjehet nga shoqja e ngushtë, e kap “mat” duke i vjedhur paratë

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 3:38

  “Shpejtësi vrastare!” Aksion gjatë natës në Tiranë-Durrës, në timon me 191 km/h

  NOA
  26 views
 • 1:23

  People are strange (Njerëzit janë të çuditshëm)

  In7.tv
  0 views
 • 1:44

  Goli i Sadikut i anuluar nga VAR

  Panorama
  3.0K views
 • 0:43

  Goli i Merveil

  Panorama
  438 views
 • 0:21

  Pamje tronditëse/ E kap prej veshi e i shkund kokën, mësuesi dhunon pa pikë turpi nxënësin

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 3:25

  Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën

  NOA
  103 views
 • 0:34

  Batha akullore

  Panorama
  1.8K views
 • 0:53

  Pengmarrja në Kamzë/ Gjithçka u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë-Krujë

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:53

  Rrëmbimi në Kamëz u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë Krujë

  NOA
  323 views
 • 1:20

  Përdhunon dhe vret vajzën 6 vjeç, pedofilin e kapin dhe e djegin të gjallë

  NOA
  1.2K views