14-vjeçari bën aktin ekstrem, u zu me të dashurën për Shën Valentin

JOQ Albania
0 views
Published on Feb 22, 2017
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:24

  Pergjimi 6

  Panorama
  0 views
 • 2:10

  Pergjimi 5

  Panorama
  0 views
 • 2:55

  Pergjimi 2

  Panorama
  0 views
 • 2:55

  Përgjimi 2. Qefalia-shefit të policisë: Do vijë Flamuri të kontrollojë, merr masa

  NOA
  0 views
 • 3:40

  Pergjimi 1

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Pergjimi nr 3 Robert Aga flet me Xhemal Qefaline Saimir Tahirin dhe Ulsi MAnjen

  Panorama
  0 views
 • 0:31

  Pergjimi 9

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Përgjimi 3_ Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Tjetër video nga "Bild". Dibër, Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  NOA
  1 views
 • 1:42

  Përgjimi 4- 'I ke q... nënën', Gjiknuri i kënaqur me punën e Lalës

  Panorama
  0 views
 • 4:00

  Përgjimi 3/ Ish-ministri Tahiri, falenderon shefin e policisë

  NOA
  38 views
 • 0:11

  tunasejdi tu kcy

  InfoKosova
  5 views
 • 3:40

  Pergjimi 1/ Gjiknuri komplimenton shefin e policise

  JOQ Albania
  141 views
 • 1:42

  “Bild” publikon përgjime të reja, në biseda ish-ministri Damian Gjiknuri me Ymer Lalën

  NOA
  27 views